Atrakcje w Aquaparku AquaCity Poprad

Poprad

Jeśli ktoś lubi luksusy, chce spędzić przyjemnie czas w miejscu magicznym, może pomyśleć o odwiedzeniu naszych południowych sąsiadów. Na Słowacji bowiem, w Tatrach Wysokich znajduje się duża ilość ekskluzywnych ośrodków i obiektów rekreacyjnych, przyciągających gości z całej Unii.

Jednym z takich wybitnych miejsc, w którym czas przestaje mieć znaczenie jest niewątpliwie Aquapark AquaCity Poprad.
Składa się on przede wszystkim z zewnętrznych basenów termalnych, w których woda osiąga temperaturę 38 stopni Celsjusza. Ponadto znajdują się tam dwa baseny z wysoko zmineralizowaną wodą, z których jeden jest siedzący i zawiera liczne perełki do masażu, grzybek wodny i bujający dzwon.

Bardziej aktywni mogą popływać w 33 metrowym basenie rekreacyjnym. Ponadto na terenie obiektu znajduje się kilka, zróżnicowanych zjeżdżalni, w których zabawa jest przyjemnością nie tylko dla dzieci. Fanom adrenaliny spodoba się koncepcja zjazdu na czerwonych zjeżdżalniach Kamikadze, czy specjalnym pontonie 70 metrów w dół.

Aquapark AquaCity Poprad to również baseny wewnętrzne, które umożliwiają relaks po całodziennym, aktywnym wypoczynku. Obecność dyszy do masaży, perełek, specjalnych leżaków czy specjalnych świateł do leczenia sprawia, że każdy poczuje się tu wyjątkowo dobrze. Zaletą tego miejsca, jest specjalny basen dla dzieci, który oferuje miejsce bezpieczne i obfitujące w niezliczone przygody pirackie. Jak widać jest to, więc obiekt zachwycający wszystkich.

Nie trzeba chyba wspominać o właściwościach zdrowotnych wód termalnych, które zdecydowanie poprawiają układ oddechowy i krążeniowy, nawet u zdrowych ludzi. Przyjazd w to miejsce może być, zatem połączeniem przyjemności z obowiązkami, które w tym przypadku wcale nie muszą być przykre. Dodatkową, ogromną atrakcją w Aquaparku Poprad są pokazy laserowe, odbywające się na terenie jednego z basenów wewnętrznych, każdego wieczora. Ponadto organizowane są tu dyskoteki i wieczory dla dorosłych, a także programy animacyjne dla najmłodszych klientów. To doskonałe miejsce na pobyt, nawet kilkudniowy dla całej rodziny.

Aquaparki w Tatrach Słowackich
Thermal Oravice na Słowacji niedaleko polskiej gra...

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2819 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2785 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl