Chopok w Słowacji dla miłośników górskich wspinaczek

Chopok

Każdy turysta, miłośnik górskich wspinaczek na pewno nie raz słyszał o niesamowitych i trudnych szlakach turystycznych, mieszczących się na Słowacji. Jeśli posiadamy spore doświadczenie, lubimy adrenalinę i wysokości, Czerwona Ławka będzie odpowiednim miejscem.

To element najtrudniejszego w całych Tatrach szlaku, prowadzącego w dużej mierze przez ciasne szczeliny i urwiska. Zdecydowanie nie nadaje się na rodzinne wyprawy z dziećmi, gdyż niesie za sobą spore ryzyko i niebezpieczeństwo.
Każdy, kto myśli, że wejście na Giewont po łańcuchach jest prostą czynnością, tutaj może mieć spore trudności. Bowiem ilość łańcuchów w przypadku tej przełęczy, jej stromość i wysokość odbierają odwagę niejednemu taternikowi. Po jednej stronie towarzyszy stroma, skalna ściana a po drugiej pionowa turnia. To bardzo ciasne i zatłoczone niekiedy miejsce, które wielu ludziom sprawia niemało problemów.

Ale Słowacja to również nieograniczone możliwości dla narciarzy i snowboardzistów, którzy nierzadko wybierają ten rodzaj zimowego odpoczynku. Chopok na Słowacji, czyli narty i cennik można dokładnie sprawdzić na stronach internetowych. Tam, osoby, które nie miały okazji być w tym miejscu mogą zapoznać się z trasami turystycznymi, sprawdzić aktualną pogodę i jej prognozy, czy pooglądać zdjęcia ze stoku. Ten w pełni profesjonalny obiekt w ostatnich latach zyskał dużą popularność. Pozwala on na aktywny wypoczynek każdemu, bez względu na wiek i doświadczenie narciarskie. Warto tu przyjechać, choć raz.

Rysy Słowacja - niedoścignione marzenie dla wielu ...
Mniej znane i popularne Tatry Bielskie na Słowacji

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4089 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3032 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2484 Odsłony
Termy są doskonałym przykładem na to, że można w udany sposób połączyć rekreację z działaniem leczni...
2452 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl