Termy Tatry Słowacja - bogata oferta

termy-sk

Wakacje w Tatrach Słowackich są doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi - nie tylko wynajmiemy tu atrakcyjne kwatery zlokalizowane z zachwycających miejscach w wysoko w górach, ale też będziemy mieć blisko do głębokich jaskiń udostępnionych zwiedzającym i kilku wodnych parków rozrywki.

Termy, Tatry i Słowacja oferują popularne wśród Polaków kąpielisko Gino Park (Paradise) w Beszeniowej (Besenova). Starsze dzieci i poszukiwacze adrenaliny zachwyceni będą częścią zarezerwowaną dla prawdziwych śmiałków.
Basen ze sztucznymi falami w pełni zastąpi nadmorskie wakacje, armatki wodne zapewnią dużo integracyjnej zabawy, a najdłuższa zjeżdżalnia na Słowacji z efektami wizualnymi dostarczy niecodziennych wrażeń. Osoby poszukujące ukojenia i relaksu dla ciała i umysłu doświadczą pełnego relaksu w łaźni rzymskiej i fińskiej lub podczas masażu mydlanego. Wyjątkowe okażą się także chwile spędzone w pomieszczeniach z inhalacją ziołową lub solną, a istnym ukoronowaniem wypoczynku będzie możliwość zajęcia fotela z 24 karatami złota.

Inne popularne Termy w Tatrach na Słowacji to AquaCity w Popradzie, które uchodzi za jeden z największych tego typu obiektów po drugiej stronie granicy. Pobyt tutaj dostarcza szczególnych wrażeń: baseny są podświetlone, a wieczorem w kilku z nich odbywają się pokazy laserowe. Są tu też wodne drink-bary, sekcja pływacka i dla dzieci. Nawet zimą możemy skorzystać z otwartych basenów, w których woda przekracza 30°C. O tej porze roku kąpiel pod gołym niebem to niezapomniane przeżycie.

Kupele Vysne Rużbachy - obiekt o działaniu lecznic...
Rowerem dookoła Tatr

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4163 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3159 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2632 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2576 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl