Murzasichle i Małe Ciche - atrakcje

Murzasichle

Jeśli mamy dosyć wielkomiejskiego gwaru a jednocześnie szukamy ciekawego miejsca, w którym można spokojnie spędzić miło czas, warto wybrać się w polskie Tatry, do miejscowości położonych niedaleko Zakopanego.

Tu, podobnie jak w centrum miasta można znaleźć liczne oferty noclegowe, począwszy od ekskluzywnych pensjonatów, kończąc na komfortowych pokojach gościnnych. Murzasichle u Aniołka jest lokalizacją, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym miejscem. Wszystko przez komfort, jaki oferuje swoim gościom.
Odwiedzający turyści mogą tu liczyć na relaks w przyjemnie urządzonych pokojach, skorzystać z basenu, sauny czy specjalnie urządzonego szałasu, w którym istnieje możliwość zorganizowania ciekawej imprezy w góralskim stylu. Goście przebywający w tym miejscu cenią sobie doskonałą kuchnię i różnorodność atrakcji, a także bliskie sąsiedztwo Zakopanego.

Ale to nie jedyna ciekawa lokalizacja, na którą warto zwrócić uwagę. Małe Ciche jest miejscowością zyskującą na znaczeniu, ze względu na swoje położenie a także górskie widoki i profesjonalnie przygotowany stok narciarski. Amatorów góralskiego stylu architektonicznego przyciągnie niewątpliwie zabytkowy kościół. Stacja narciarska, oddana do użytku kilka lat temu, może śmiało konkurować z najbardziej popularnymi obiektami w kraju. Obecność pięknych lasów, obfitujących w jagody i jeżyny sprawia, że wypoczynek z dziećmi będzie prawdziwa przygodą. Trasy spacerowe sprzyjają spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Chochołowskie Termy - kompleks geotermalny na Podh...
Poronin - "tatrzański raj", gdzie czas płynie woln...

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4163 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3159 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2632 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2576 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl