Parki dla dzieci na terenie Zakopanego

Parki-dla-dzieci

Parki dla dzieci w Zakopanem zajmują bardzo ważne miejsce w tamtejszej, lokalnej turystyce. Miasto to jest jedną ze stolic polskiej turystyki, a także rozrywki, co zobowiązuje, do zapewnienia aktywnego i atrakcyjnego odpoczynku dla wszystkich wczasowiczów przyjeżdżających w Tatry.

Sporą grupę turystów stanowią mniejsze i większe dzieci, które oczekują emocjonujących wrażeń, ciekawych miejsc oraz aktywnego wypoczynku. Wszystko to zapewniają im liczne parki rozrywki, które cieszą się ogromna popularnością. Pierwszym do wyboru jest Park Linowy Złota Grań.
Został on umiejscowiony na samym szczycie Gubałówki, jeszcze 60 m wyżej od najwyższej stacji tamtejszej kolejki linowej. Turyści, którzy zechcą skorzystać z jego propozycji będą mieli do dyspozycji aż siedem tras powietrznych zmagań, o różnych poziomach trudności. Prócz tego do dyspozycji wczasowiczów jest jeszcze paintball, strzelnica, tyrolka o długości zjazdu 700 metrów, ścianka wspinaczkowa, czy 16 metrowy pal.

Parki dla dzieci w stolicy polskich gór to również Park Przygody Adventure, umiejscowiony również na Gubałówce. W ramach jego działania funkcjonuje Park Linowy Junior, który został przygotowany z myślą o oczekiwaniach, a także możliwościach najmłodszych śmiałków. Miejsce to gwarantuje maksymalnie bezpieczną zabawę dla najmłodszych, podczas której, na pewno nie zabraknie śmiechu i radości. Prócz tego, na wczasowiczów czeka jeszcze Aqua Park Zakopane, który dysponuje różnymi poziomami basenów, a także brodzikiem dla maluchów. Liczne fontanny, grzybki wodne, zjeżdżalnie i nie tylko zapewniają doskonały sposób a spędzenie wolnego czasu. Jest to miejsce idealne na rodzinny wypoczynek, tak jak pozostałe parki rozrywki. Zakopiańskie atrakcje zostały, bowiem stworzone w taki sposób, aby zaproponować świetna zabawę całej rodzinie, z uwzględnieniem dzieci.

Zakopane - kultura i podhalański folklor
Tanie noclegi w polskich górach - Zakopane i okoli...

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2819 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2784 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl