Wyróżnione 

Kąpielisko Polana Szymoszkowa dla najbardziej wymagających

Polana-Szymoszkowa

Dla wszystkich, który w Zakopanym chcą nie tylko zwiedzać i chodzić po górach, ale również efektywnie wypoczywać Kąpielisko geotermalne Polana Szymoszkowa jest doskonałą propozycją, na najwyższym poziomie.

Już sam widok kąpieliska przyprawił mnie o zachwyt, nie wspominając już o niezliczonej ilości atrakcji, przejrzystej jak łza wodzie o idealnej temperaturze oraz zjawiskowym krajobrazie ogarniającym Tatry. Cały kompleks składa się z dwóch basenów otwartych. Goście mogą korzystać ze zjeżdżalni o czterech torach, która jest dostępna d samodzielnego użytkowania dla dzieci powyżej 10 roku życia, lub wysokości powyżej 140 cm.
Przy brzegach basenu są natomiast usytuowane zjeżdżalnie dla dzieci, co sprawia, że rodzice cały czas mogą mieć swoje pociechy na oku. Nie mogło tez zabraknąć takich atrakcji jak fontanna wodna, otwarte boisko do siatkówki plażowej, czy karczma.

Geotermalne kąpielisko Polana Szymoszkowa jest niedrogim sposobem spędzenia bardzo przyjemnego czasu na innowacyjnym obiekcie. Stanowi świetną opcję zarówno dla osób dorosłych, jak i rodzin z dziećmi. Do minusów tego miejsca można zaliczyć jedynie to, iż wszelkie usługi gastronomiczne, czy jakiekolwiek usługi dodatkowe, takie jak np. wypożyczalnia leżaków, czy wypożyczanie piłek są już dodatkowo kasowane. Jest to jednak do przeżycia z uwagi na fakt, że całodobowy bilet zwykły kosztuje jedynie 27 zł. Porównując to z cenami w pobliskich ośrodkach wodnych takich jak Tatralandia, czy Szflary można ocenić to miejsce, jako tanie. Naturalnie taka lokalizacja, krajobraz oraz turystyczne usytuowanie mają również swoje negatywne strony, które naturalnie przejawiają się w dużym zagęszczeniu osób. Zwykle kąpielisko to jest bardzo skrzętnie wypełnione fanami wodnej rozrywki, co jednak można uznać za naturalną konsekwencję Zakopanego, gdzie zawsze jest tłoczno. Dlatego polecam to miejsce, jako godne uwagi z punktu widzenia jego atrakcyjności oraz różnorodności oferowanych atrakcji.

Aquapark w Zakopanem - oferta aktywnego wypoczynku
Wielka Krokiew - najbardziej popularna skocznia na...

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2819 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2784 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl