Termy Szaflary sposobem na aktywny wypoczynek

Termy-Podhalanskie

Termy w Szaflarach to świetna atrakcja turystyczna, jak również doskonały sposób na zrelaksowanie się po intensywnym zdobywaniu górskich szczytów lub zwiedzaniu podhalańskich atrakcji. Ten wybór zagwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś wprost idealnego dla siebie.

Ten innowacyjny i doskonale zaprojektowany kompleks basenów jest jedynym tego typu obiektem na terenie całego Podhala. Ośrodek ten składa się, bowiem z zespołu całorocznych basenów termalnych, z których część funkcjonuje wewnątrz budynku, a część poza jego ścianami. Użytkownicy mogą korzystać z czterech basenów, w których znajduje się zawsze wysoko zmineralizowana woda termalna. Temperatura wody w basenach jest cały czas utrzymywana na wysokości od 30 do 38°C.

W ośrodku nie mogło naturalnie zabraknąć zjeżdżalni, która w tym miejscu przybrała trzytorową postać. Dostępny jest brodzik dla maluchów, którzy również mogą korzystać z uciech zjeżdżania do wody na specjalnej, małej zjeżdżalni. Mogę śmiało polecić to miejsce, jako ośrodek, w którym woda jest zawsze czysta, a atmosfera przyjemna. Ogromne rozmiary ośrodka sprawiają, że podczas wiosennej wizyty nie odczułam zbyt wielkiego natłoku osób. Prócz tego każdy może skorzystać z niezliczonej ilości atrakcji oraz urządzeń do hydromasażu, które szczególnie przypadły mi do gustu. Praktycznie nie schodziłam z ławki do masażu, a jeżeli już to tylko po to, aby skorzystać z biczów wodnych, gejzerów, urządzeń do masażu karku i zaraz wracałam na ławeczkę.

Ośrodek umożliwia również skorzystanie z sali fitness, gdzie zajęcia są aranżowane przez profesjonalnych trenerów. Dodatkową atrakcją jest siatka rozciągnięta nad częścią basenu, która służy do wspinaczki, a także zewnętrzny brodzik dla maluchów ozdobiony fontanną. Termy Szaflary są świetnym ośrodkiem, który umożliwia aktywny wypoczynek, efektywne zrelaksowanie, doskonałą zabawę. Jedynym minusem tego kompleksu jest dość wysoka cena za karnety.

Domki letniskowe Zakopane
Polecane restauracje w Zakopanem

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4163 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3159 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2631 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2576 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl