Termy w Szaflarach - strefy relaksu i dzikich rozrywek

Termy-w-Szaflarach

Tatrzańska przygoda czeka na żądnych atrakcji turystów nie tylko na górskich szlakach i stokach narciarskich. Termy w Szaflarach, obiekcie łączącym strefy spokojnego relaksu i dzikich rozrywek, spodobają się grupom i wycieczkom zorganizowanym, rodzicom z dziećmi i parom, które pragną urozmaicić pobyt na Podhalu, wypocząć po maszerowaniu przez doliny i wspinaczkach na szczyty, ukoić obolałe mięśnie i nerwy lub po prostu zapewnić sobie przednią zabawę.

Do naszej dyspozycji są tu dwa baseny kryte i dwa zewnętrzne, z których roztaczają się piękne widoki na Tatry, ponadto zjeżdżalnie, punkty z hydromasażem, kilka rodzajów saun, sala fitness. Wyjątkowo zmęczeni mogą wybrać się tu do strefy SPA na rozmaite masaże, w tym aromaterapeutyczne i specjalne dla kobiet w ciąży, zabiegi rewitalizujące i relaksacyjne, udać się pod prysznic wrażeń lub skorzystać z walorów dźwiękoterapii. Mamy tu zapewnioną rekreację najwyższej klasy.

Termy i Szaflary są też świetnym miejscem na zorganizowanie spotkań firmowych - na terenie obiektu znajduje się odpowiednio wyposażona sala konferencyjna, z dużym ekranem i rzutnikiem, dobrym nagłośnieniem i - dla komfortu uczestników - serwisem kawowym. Ponadto są tu wysokiego standardu apartamenty, w których można ulokować gości biznesowych, oraz restauracja, gdzie wyśmienite posiłki przygotowują mistrzowie kuchni. Szaflary zapewnią wygody i wypoczynek wszystkim podróżującym oraz wyśmienitą rozrywkę poszukiwaczom wrażeń i relaksu w jednym.

Gwara góralska - niezwykle wyjątkowa mowa
Trasa Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2819 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2784 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl