Thermal Oravice na Słowacji niedaleko polskiej granicy

Thermal-Oravice

Thermal Oravice znajduje się bardzo niedaleko polskiej granicy, po zachodniej stronie Tatr. Krystalicznie czysta oraz podgrzewana woda termalna w basenach sprawia, że nawet niezbyt pogodne dni stają się doskonałą porą na wizytę w tym parku wodnym.

Obiekt oferuje do dyspozycji sowich klientów duży basen sportowo-rekreacyjny, duży oraz mniejszy basen rekreacyjny, jak również cieszący się ogromna popularnością basen z dużą falą oraz basen do kąpieli, która służy ochłodzeniu. Jest to szeroka oferta, która sprawia, że szybko można wybrać coś wprost idealnego dla siebie.
Prócz tego goście mogą również skorzystać z uroków sauny oraz pomieszczenia służącego do masażu. Ciekawymi i dość niespotykanymi atrakcjami, które wyróżniają ten obiekt na tle wszystkich o podobnym przeznaczeniu są specjalne programy przygotowywane dla dzieci i dorosłych, które sprawiają, że czas mija szybko, przyjemnie i aktywnie. Do takich rozrywek należą programy z nagrodami dla najmłodszych uczestników czy taniec Zumby w wodzie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Thermal Oravice nie jest może jednym z najbardziej designerskich kompleksów basenowych, jednak posiada swój specyficzny urok. Jego ogromnym atutem jest fakt, iż każda osoba, której znudzi się leżenie w wodzie, bądź zgłodnieje w czasie wodnych szaleństw może korzystać z restauracji, bistro, czy kawiarni letniej z ogródkiem. W parku wodnym zostało tez wyselekcjonowane specjalne pomieszczenie przeznaczone wyłącznie do relaksującego odpoczynku na leżakach. Dodatkowo niedaleko basenu znajduje się stok narciarski, gdzie fani białego szaleństwa mogą zjeżdżać na pięciu trasach o różnym poziomie trudności, by na końcu "wjechać prosto na basen". Dla osób, które wybierają się z Polski wyłącznie do Thermal Oravice ważna informacja - nie musicie wymieniać pieniędzy, ponieważ złotówki są również bardzo chętnie kasowane. Podsumowując można stwierdzić, że nie jest to, co prawda Terma Bania, ale baseny są przyjemne a jedzenie smaczne.

Atrakcje w Aquaparku AquaCity Poprad
Rabka-Zdrój uzdrowisko z Orderem Uśmiechu

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2818 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2784 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl