Małe Ciche - najmniejsza i pełna atrakcji wioska w Tatrach

Male-Ciche

Małe Ciche, jest zwykle charakteryzowana, jako najmniejsza i jednocześnie najbardziej urokliwa wioska, jaką można zobaczyć w Tatrach. Miejscowość ta zapewni każdemu ciszę, spokój oraz zjawiskowe widoki na szczyty Tatr Wysokich oraz Bielskich.

To właśnie w tej okolicy znajduje się najlepszy punkt widokowy umożliwiający oglądanie tych krajobrazów w pełnej okazałości. Wioska ta aż emanuje gościnnością miejscowych, którzy zawsze serdecznie i z góralską werwą troszczą się o swoich gości.
Dzięki temu, iż wieś Małe Ciche nie jest jeszcze tłumnie najeżdżana przez turystów i skomercjalizowana jak np. Zakopane pozwala naprawdę cieszyć się pięknem górskiej przyrody oraz rozkoszować krystalicznie czystym powietrzem. O tej miejscowości, bardzo często mówi się, iż została ona wręcz stworzona z myślą o fanach kameralnych klimatów, choć oferuje również wiele atrakcji turystycznych, które nikomu nie pozwolą na nudę.

Małe Ciche od sezonu 2004/2005 posiada własną stację narciarską, która stała się prawdziwym rajem dla narciarzy i snowboardzistów. Między innymi, dzięki temu ośrodkowi, okolica zaczęła być równie chętnie odwiedzana latem, co w sezonie zimowym. Stoki, które można tam znaleźć nie są ani zbyt długie, ani też nie odznaczają się wysokim poziomem trudności, dlatego są wręcz idealne dla początkujących fanów białego szaleństwa. Ważne, a być może nawet najważniejsze jest także to, iż na zjazd nie trzeba tam czekać w kilkugodzinnych kolejkach, jak to bywa w popularnych kurortach. W lecie natomiast, można tam wręcz nie zsiadać z rowerowego krzesełka. Piękne i malownicze trasy rowerowe, biegnące zarówno przez polany, jak i przez lasy przypadną do gustu każdemu miłośnikowi wypraw na jednośladach. Do tego, nie bark tam również ciekawych tras spacerowych, które zawsze ukazują piękno najwyższych w Polsce szczytów.

Domki letniskowe Zakopane
Polecane restauracje w Zakopanem

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4404 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3344 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2819 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2784 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl