Park wodny Meander - 25 kilometrów od Zakopanego

Park-wodny-Meander

Będąc na urlopie w Zakopanem wielu turystów decyduje się na wyjazd za granicę do naszych sąsiadów- Słowaków. To doskonała okazja do poznania ich kultury i folkloru a jednocześnie skorzystania z atrakcji turystycznych dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Niewątpliwie jedną z nich jest Park Wodny Meander, usytuowany zaledwie 25 kilometrów od zimowej stolicy Polski. Każdy, kto ma ochotę zasmakować w wodnej zabawie nie powinien zwlekać, tylko od razu udać się w to wspaniałe miejsce.
Dojazd do tego obiektu jest niezwykle prosty i doskonale oznakowany, więc chyba nikt nie ma problemu z trafieniem we właściwe miejsce. Przed obiektem znajduje się bezpłatny parking samochodowy pozwalający bezpiecznie zostawić swoje auto. Cały obiekt to mnogość atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wstęp jest jednorazowy a cena takiego pobytu zależy od wielu czynników. Głównym kryterium jest jednak czas. Bilety można kupić na okres czterech godzin, pobyt po godzinach 16 i 18 a także wejście całodzienne. Dzieci posiadające poniżej 100 cm wchodzą bezpłatnie.

Park Wodny Meander to przede wszystkim komfort i wygoda. Osoby tu przyjeżdżające mogą skorzystać z wynajmu ręczników i szlafroków. Lokalizacja basenów sprawia, że można tu przybywać niemalże przez cały rok. Część zbiorników znajduje się na zewnątrz, co sprawia, że najbardziej zapaleni miłośnicy zdrowego trybu życia mogą korzystać z leczniczych kąpieli na otwartej przestrzeni. Czym zachwyca Meander? Przede wszystkim ogromną ilością basenów rekreacyjnych i wypoczynkowych, które posiadają własne przebieralnie, prysznice i leżaki. Dzięki takim rozwiązaniom każdy po wyczerpującej kąpieli może odpocząć w promieniach słońca. Ponadto w tym parku wodnym znajduje się basen ze sztucznymi falami, przez co można poczuć się jak na prawdziwym morzu. Bardziej wymagający znajdują tu saunę oraz cykl masaży relaksacyjnych, które odprężą zmęczone mięśnie i pozwolą przywrócić dobry humor. Jest więc to miejsce dla całej rodziny bez względu na wiek.

Narty na Słowacji pomysłem na aktywny wypoczynek
Aquaparki w Tatrach Słowackich

Popularne Posty

Każdy z nas jest inny. Posiada odmienne potrzeby i wymagania. Dlatego też planując urlop, dobrze jes...
4163 Odsłony
Kuźnice - Murowaniec niebieskim szlakiem to trasa, na którą warto się wybrać, z uwagi na duże walory...
3159 Odsłony
Jeśli planujemy wypoczynek w górach, aktywny i pełen przygód i adrenaliny, możemy spokojnie wybrać s...
2631 Odsłony
Jeśli ktoś zdecydował się na letni wypoczynek w Tatrach u naszych słowackich sąsiadów, niech dokładn...
2576 Odsłony
Zakopane24.net© 2024. Designed optymio.pl